Головна » Статті » Харчування і добавки

Як приймати гейнер
Перш за все, варто скептично ставиться до розмірів порцій, яку встановлює виробник, адже їх обґрунтованість, найчастіше, викликає сумніви. Деякі фірми рекомендують приймати гейнер від 100 до 350 г на порцію. Погодьтеся, така доза, навіть для середньостатистичного організму - серйозне випробування і навряд чи все це нормально і повністю засвоїться. Швидше за все, більшість «дорогоцінного» продукту просто виведеться з організму разом з сечею і Ви, в буквальному сенсі, спустіть свої гроші в унітаз. А робиться це для того, щоб Ви якомога більше і частіше купували продукцію даних фірм, забезпечуючи їм величезний прибуток.
Але, як приймати гейнер найбільш ефективно?
Оптимальною прийнято вважати порцію в 100-150 г на 300-500 мл рідини. Все це змішується (краще міксерів або шейкером) до отримання однорідної коктейлю і приймається протягом дня наступним чином: 
- Вранці, після сніданку, щоб отримати заряд калорій та енергії;
- за 1-2 години перед тренуванням, щоб отримати запас вуглеводів і амінокислот для максимальної результативності занять;
- безпосередньо після закінчення тренування - основа максимального зростання м'язової маси.
Саме прийом їжі відразу після тренування надзвичайно важливий і гейнер оптимально підходить для заповнення, так званого, «вуглеводного» і «білкового вікна». Також приймати гейнер допускається для підвищення загальної кількості прийомів їжі протягом дня. Може бути доречно для дотримання спортивного режиму у випадку, коли прийом звичайної їжі неможливий з яких-небудь причин. Для набору м'язової маси споживати гейнер потрібно як у дні тренувань, так і в дні відпочинку і відновлення.
У дні тренувань слід пити суміш за годину до занять вагами і через 30 хвилин після.
У дні відпочинку рекомендується пити невеликими порціями між прийомами їжі.
Професіонали рекомендують придбати два види гейнера з високим і низьким вмістом білка і вуглеводів. Перед тренуванням краще пити гейнер з високим вмістом вуглеводів, а після тренування споживати білково-вуглеводну суміш містить в основному протеїн і швидкі вуглеводи. Поєднувати прийом гейнера краще з прийомом глютаміну після тренування. Так само добре поєднати прийом гейнера і креатину. В цьому випадку вуглеводи, що входять до складу гейнера, виконують транспортну функцію для креатину.
Придбати хороший гейнер можна у нашому тренажерному залі.
Категорія: Харчування і добавки | Додав: drive (26.02.2012)
Переглядів: 9959 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.3/6
Всього коментарів: 1
avatar
1
That in'ithgss perfect for what I need. Thanks!
avatar