Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Головна » Статті » Фітнес та інше

Найгірший персональний тренер

В будь-якій сфері є великий розрив від професіоналів до найбільш некомпетентних людей. Світ фітнесу - не виключення. Читайте далі про десяти типів поганих персональних тренерів.


1. Чем більше млинців на штангу, тим краще

Він заставляє клієнта підвищувати вагу кожної тренування, незалежно від досвіду, статі, віку, супроводжуючого мученням, подбадрюючи криками і навіть аплодисментами.
Такий тренер працює на его, маючи один критерій ефективності - робоча вага, хай і в шкоду техніки. Якийсь час це не страшно, але з часом техніка вправ стає все гірше і гірше, тому що не встигає за робочими вагами. Коліни в присіданнях починають гуляти з боку в бік, спини округлі в тягах, гриф стрибає по грудях. І - травма.
І хоча ріст ваг - важливо, але це працює тільки тоді, коли людина навчається з безпечною і ефективною технікою. Хороші тренери знають, що прогрес ніколи не буває лінійним, і в правильній програмі тренування використовують періодизацію навантажень, щоб організму вдалося відновити всі системи, а не тільки м'язи.

2. Штанга з першого заняття
 
«Нам не потрібно знижувати вагу, ти і так присідаєш, як профі!»
У цього тренера будь-який чоловік починає заняття з штанги, навіть якщо не готовий. Всі клієнти присідають з однією і тією ж вагою (для дівчат - одна, для чоловіків - інша) вже на першому тренуванні, використовуючи нещасну техніку та чветь амплітуди.
Хороший тренер знає і прості та ефективні варіанти тої ж самої вправи і може підібрати для кожної людини стартову точку. Новички отримають хороший результат при роботі з власною вагою і лише з часом більшість людей, що займаються, доходять до важких грифів.

3. Гуру функціональних тренувань.
 
«З цими функціональними рухами ти стаєш сильнішим в реальному житті, а не в залі!»
У цього тренера хороші наміри, але це не завжди працює. У нього звичайно кілька різних сертифікатів функціонального тренування, і він тренує кожного клієнта однаково. Цілі клієнтів ігноруються, а в результаті не завжди видно відмінні результати, та і самі результати не завжди відповідають цілям.
Жінка може прийти за круглими сідничками, а тренер заставляє її робити лише складні вправи на боксах і з гирями, ​​уникаючи будь-яких "нефункціональних" вправ конкретно на цей м'яз, хоча багато хто з них для росту можуть бути більш ефективними.
Більше того, надто функціональний тренер розробляє унікальні способи виконання різних рухів та авторських методів. Він думає, що деякі речі працюють саме так, як хочеться, в обхід фізиології, анатомії, біомеханіки. Деякі вважають, що ріст м'язів і сили - це для тупих качків і намагаються переконати клієнтів.

4. Тільки тренажери

Дуже легко посадити клієнта на тренажер і змусити працювати до відмови. Тут не потрібні глибокі знання біомеханіки і техніки вправ. За тренера людиною керує тренажер. Клієнти кожне тренування обходять все існуюче в залі обладнання. Тренажери можуть мати своє місце в програмі тренувань. Але якщо людина здорова і не має обмежень до навантаження, вони не повинні повністю замінювати вільні ваги. Хороші тренери використовують всі варіанти, що дозволяє їх клієнтам домогтися кращих результатів.

5. Псевдонауковий тренер

"Одноповторний максимум = (вуглеводи / довжина стегна) ² " :))

Ви ніколи не почуєте від таких тренерів "я не знаю". Вони змушені прикидатися, що знають відповідь на будь-яке питання, і створюють власну "науку" на льоту. Але науці багато чого не відомо в силових тренуваннях і спортивної фізіології. Ніякий тренер в світі не знає абсолютно все. Хороші тренери постійно вчиться. Крім того, хороший тренер може пояснити будь-яку річ простою мовою, без складних термінів і понять.

6. Тренер-садист: тренування до непритомності і нудоти

"No pain - no gain! Якщо тебе нудить - відмінно! Це слабкість залишає тіло!"

Цей тренер вважає, що клієнт халтурить, якщо до кінця його не нудить. Хоча між ефективним тренуванням і виснаженням немає ніякого зв'язку. І навіть між сильним болем на ранок і ростом м'язів теж немає ніякого зв'язку. Скоріше навпаки.

Тренування - важка праця. Але вони не повинні бути занадто виснажливими. Хороший тренер знає, що головне - не непритомність і нудота, а техніка, зростання робочих ваг з часом і поліпшення тих якостей, над якими людина працює. Щоб довго і ефективно займатися фітнесом, людині потрібні здорові суглоби, енергія, відпочинок, відновлення і позитивний образ тренувань.

7. «Мій метод - найефективніший»

Коли людина захоплюється чимось, він хоче, щоб всі рідні і близькі познайомилися з цим, тому що це круто!!! У сфері фітнесу теж є багато течій. Пауерліфтери, важкоатлети, кроссфітери, гирьовики, йоги і ті ж самі «функціональщики» вважають, що їх тренування - кращі в усіх напрямках і підходять для будь-яких цілей і будь-яких людей. «Тільки база!», «Тільки багатоповторка!», «Тільки Кроссфіт!».

Хоча цей образ думок очікуємо від любителів, це не прийнятно для персональних тренерів. Хороший тренер має великий арсенал засобів і методів і застосовує краще, в залежності від цілей і інтересу людини. Він допомагає своїм клієнтам досягти цілей найбезпечнішим і найбільш ефективним шляхом.

8. «Що ти за фігню робиш? Просто роби присід»

Нова вправа? Швидше за все, дурне, неефективне і небезпечне заняття. Нові тренування? 100% абсурд. Нові методи? Навряд чи ефективні, все вже придумано - краще «бази» нічого немає.

Будь-яке відхилення від «класики» - шкідливо і вб'є людину.

9. Любитель ставити діагнози

Ці тренери переоцінюють свої знання. Є одна область, де вони повинні бути дуже обережними - це область діагностики болю або травм. Діагнози ставить лікар, а завдання тренера - дотримуватися їхніх рекомендацій, не намагаючись лікувати людину самостійно.

10. Лінивий тренер

Такий тренер не обтяжує себе роботою. Йому лінь уважно стежити за технікою вправ, він навіть на вас не дивиться, вважаючи за краще перевіряти соцмережі в смартфоні. Він не проводить фітнес-тестування, не веде журнал тренувань і використовує одну і ту ж стандартну програму для всіх, незалежно від фітнес-рівня і цілей. Він не дуже піклується про результати і не хоче витрачати енергію зайвий раз, тому що справжнє індивідуальне тренування вимагає від нього багато сил, уваги і концентрації.

Категорія: Фітнес та інше | Додав: drivesports (22.06.2017) | Автор: Ярослав
Переглядів: 498 | Теги: фітнес | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar