Віджимання на брусах
Вхопіться за бруси верхнім хватом і підніміться, так щоб повиснути ногами над землею, руки повністю випрямлені. Починайте плавно згинати руки в ліктях, опускаючись. При цьому від нахилу тулуба залежить те, на які м'язи припаде найбільше навантаження.
Якщо відхилятися назад, працюватимуть тріцепси, якщо вперед, активно підключаються пекторальні м'язи грудей. Досягнувши нижньої точки амплітуди, відіжміться руками вгору, до моменту, коли руки повністю випрямляться, далі штучно напружте трицепси, тим самим, посилюючи скорочення м'язів.
При виконанні віджимань можна збільшувати навантаження, використовуючи додаткову вагу, що кріпиться до поясу.

Жим лежачи вузьким хватом
Прийміть положення лежачи на лавці в стійках для жиму лежачи. Потилиця, спина і сідниці щільно притиснуті до поверхні лавки. Якщо ви застосовуєте штангу з коротким грифом, попросіть партнера вам її подати. Візьміться за гриф прямим хватом (долонями від себе); відстань між кистями має бути менше ширини плечей. Точна ширина хвата багато в чому залежить від вашої м'язової координації - чим вужчий хват, тим простіше втратити рівновагу. Зніміть штангу із стійок і вижміть її на прямі руки. Гриф повинен опинитися над шиєю. Це буде вашою вихідною позицією. 
Вдихніть трохи глибше звичайного, затримайте дихання і опустіть штангу до грудини. Коли гриф майже торкнеться грудної клітки, без зупинки вижміть штангу догори на прямі руки. Видихніть, до кінця розпряміть лікті і на мить затримайтеся у верхній точці руху. Ваші лікті повинні "дивитися" вперед. Не розводьте лікті в сторони ні в позитивній, ні в негативній фазі повтору. Виконуйте повтори в помірному темпі.
 

Французький жим лежачи
Ляжте на горизонтальну лавку чи на підлогу і міцно упріться ступнями в підлогу. Візьміться вузьким хватом за гриф хватом зверху, підніміть штангу вгору і відведіть назад так, щоб гриф штанги був трохи за головою. Це вихідне положення.Зробіть вдих і затримайте дихання. Не рухаючи плечима, плавно зігніть руки в ліктях до умовного торкання штангою лоба або заведіть її за голову, але не нижче 5 см верхівки голови, так щоб у нижньому положенні кут в ліктьовому суглобі становив 90°. Не роблячи паузи в нижній точці, також плавно, на видиху, підніміть штангу у вихідне положення. Це важливо: Виконувати французький жим можна як з прямим, так і з EZ-грифом, але у випадку з вигнутим грофом навантаження на трицепс буде більшим, а на ліктьовий суглоб навпаки меншим. У цій вправі чітка техніка на першому місці: якщо не виходить виконати вправу технічно правильно, зніміть зі штанги частину ваги. Важливо щоб верхня частина рук залишалася нерухомою протягом всього сету, а лікті в момент підйому штанги не роз’їжджалися в сторони. Поширена помилка – руки в початковому положенні перпендикулярні підлозі. Руки необхідно зафіксувати в нахилі під кутом в 35-45 градусів по відношенню до вертикалі, що дозволить максимально навантажити трицепси.


Жим блоку 1 рукою зворотнім хватом
Візьміть ручку верхнього блоку зворотним хватом, так щоб долоня дивилася вгору. Розпрямте руку до упору і в кінцевій точці амплітуди штучно напружте тріцепс, таким чином скорочення будуть максимальні. При виконанні вправи, важливо щоб лікоть залишався нерухомий. Далі плавно зігніть руку, повертаючись в початкове положення, при цьому ви відчуєте потягування трицепса. Пропрацювавши одну руку серією таких вправ, повторіть їх для другої. Під час виконання жиму вниз на блоці більшість бодибилдеров дотримуються правила, тримати лікті в притиснутому стані до боків тулуба, що б більшою мірою сконцентрувати навантаження на трицепсі і не дати можливості розгойдуванню тулуба і зайвому пересуванню рук. Також при виконанні цієї ефективної вправи по 
прокачуванню трицепса тіло небагато нахиляють вперед, але спину треба тримати прямо (не згинатися дугою).


Жим блоку вниз
Встаньте навпроти руків'я вертикального блоку, схопіть її верхнім хватом, при цьому дистанція між кистями рук близько 20 см. Притисніть лікті до корпусу, далі вони залишаються нерухомими. Не нахиляйтеся вперед, щоб не зміщувати центр ваги, таким чином діючи на блок своєю вагою, так ви зведете "чітінг" до мінімуму. Кут між плечем і передпліччям має бути не більше 90 градусів, інакше створюється небезпечне навантаження на ліктьові суглоби. Плавно розігніть руки вниз, відчуваючи при цьому максимальне скорочення трицепсів. У кінцевій точці зробіть невелику паузу. 
Далі так само плавно поверніться в початкове положення. Спробуйте, для різноманітності, поекспериментувати із зміною хвата, різним руків'ям, відстанню від корпусу до блоку і відстанню між кистями рук на руків'ї.