Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Кому це буде цікаво?

✅ Всім хто хоче досягти видимих результатів в рази швидше, ніж їх побратими по залу. Ми гарантуємо швидкі результати кожному хто хоча б на 95% виконає прості і доступні алгоритми дій.

✅ Всім, хто розуміє, що банка протеїну ніколи не замінить вам персонального тренера, хоча і вартість їх на місяць фактично однакова.

✅ Атлетів і атлеток, які досягли певних результатів, але довгий час не можуть покращити свою форму.

✅ Для корекції тіла і усунення недорозвиненості окремих груп м'язів.

✅ Для осіб з проблемами опорно-рухового апарату, зокрема після травм тазово-бедренних, колінних, ліктьових суглобів, 1-х стадій кіфозів, лордозів, сколіозів.

✅ Для всіх, кому ліньки кілька років помилятися, вивчати непотрібну йому літературу, випробовувати своє здоров'я, нерви і гроші, замість того, щоб виконувати програму та отримувати результати від роботи.

Наш підхід визначається індивідуальністю до кожного клієнта. Ми не беремося тренувати клієнтів, які не налаштовані на серйозну роботу.

Кому не варто тратити гроші на персонального тренера?

✅ Тим, хто не готовий працювати і викладатися в залі. Якщо ви не готові терпіти дискомфорт в м'язах, тимчасові перепади енергетики організму, біль і піт на тренуванні - не тратьте гроші.

✅ Тим, хто не готовий регулярно відвідувати зал і правильно харчуватися. Якщо ви думаєте, що заплатили гроші, а тренер замість вас буде правильно їсти і качатися - не тратьте його час.

✅ Тим, для кого персональний тренер - додаток до статусу його VIP персони. Якщо ви думаєте, що ваш персональний тренер призначений для того, щоб тримати вашу мобілу, витирати піт зі спини, складати після вас бліни/гантелі чи розповідати анекдоти (щоб не було сумно) - не звертайтеся і вам не відмовлять.

⏰ Будемо раді бачити Вас на найбільш продуктивних тренуваннях в Драйві.

Завжди Ваша, ¯\_(ツ)_/¯ команда СК ДРАЙВ

Дізнатися ще більше про персональні тренування???