Що дають заняття в тренажерному залі дівчатам?
1. Регулярні заняття в тренажерному залі сприяють втраті зайвих кілограмів. Якщо виконувати силові вправи, то поступово м'язи зміцняться, стануть більш розвинуті.
Чим більше м'язів у тілі, чим більше вони розвинені, то більше організму необхідно енергії для їх "обслуговування". Для того щоб "обслужити" жир, енергії організму потрібно набагато менше. Чим міцніші м'язи - тим менше жиру! Аеробні тренування також сприяють спалюванню жирів - під час великого навантаження організму потрібно більше енергії, і якщо взяти її вже немає звідки, то доводиться використовувати запаси відкладеного жирку, який буде помалу танути.
2. Заняття бодібілдінгом допоможуть скорегувати фігуру - зробити талію тоншою, руки рельєфнішими, ноги витонченішими, а сідниці круглішими. Правильно підібрана індивідуальна програма фізичних навантажень допоможе жінці позбутися недоліків у фігурі. У жінок, що регулярно займаються фітнесом, пружне і підтягнуте тіло, практично відсутній целюліт.
3. Поліпшується фізичний стан: тренується витривалість, покращується серцева діяльність, зміцнюються м'язи і збільшується їх обсяг, розвиваються фізична сила і координація рухів, з'являються гнучкість, рухливість і "котяча грація", виробляються швидкість і здатність виконувати швидкі рухи та інше.
4. Зростає сексуальний потяг. Після напружених тренувань гормональний фон змінюється, тіло вчиться розслаблятися, і це позитивно позначається на якості сексу і відчуттях від нього.
5. Заняття в тренажерному залі до і під час вагітності, а також після появи малюка допомагають жінці залишатися у чудовій формі.
6. Щезають комплекси з приводу неідеальної фігури. Спочатку багато жінок, які страждають від зайвої ваги і комплексів з приводу недосконалого тіла, бояться йти у спортзал, тому що вважають, що в зал ходять тільки дами з модельною зовнішністю. Але, прийшовши до залу, жінка виявить, що таких, як вона, дуже багато. Жінка зрозуміє, що в зал йдуть для того, щоб виправити власні недоліки, а не для того, щоб звертати уваги на недоліки інших.
7. Тренування позбавляють від наслідків стресу, знімають роздратування і напругу. Інтенсивні заняття спортом лікують від депресій.
 
Причини, які ми придумуємо щоб не ходити в тренажерний зал:
У мене немає вільного часу
Звичайно, а у кого він є? Якщо ось так, не вдаючись у подробиці, подивитися на свій розпорядок дня - Ви не зможете знайти і зайвих п'ятнадцяти хвилинок для себе самого. Що вже говорити про годину часу аж 3 рази в тиждень! Тільки от ця проблема зводиться, швидше за все, до неправильної організації процесу роботи та вільного часу. Пам'ятайте, що заняття в залі потрібні для себе, а не для дяді-начальника або тітки-сусідки. Повірте, завжди можна знайти час - годину для 2-х або 3-х разового відвідування спортивного закладу. Так, розуміємо, доведеться поставити за правило йти вчасно з роботи, не затримуючись ні хвилини, і домашні обов'язки розподілити по залишилися днях тижня. Але зате, ось такий системний підхід, надалі, дозволить Вам побачити приховані резерви і заощадити «купу часу».

Це надто дорого
Ви справді так думаєте? Справді вважаєте що Ваше здоров'я коштує дешевше від кількох відсотків від заробленого в місяць? Це занадто серйозна помилка, яку надіємося Ви не будете виправляти в кабінеті лікаря, тратячи на лікування серцево-судинної системи або опорно-рухового апарату тисячі гривень на вдесятеро дорожчий "абонемент лікарняного закладу". 
Так! Відвідування залу не безкоштовні, але, це як раз той випадок, коли за задоволення і здоров'я варто платити. 
Бо ніякими грошима не можна купити захоплений погляд випадкового перехожого або так ненароком, згадати, в розмові - так я ж в спортивний зал ходжу. 
А якщо в при цьому врахувати скорочення витрат грошей на хвороби, яких, при регулярному відвідуванні спортзалу стає відчутно менше, підвищений настрій і, що найголовніше, впевненість в собі, то актуальність витрати грошей відразу стає на 10-е місце в списку всіх причин. Завжди можна знайти оздоровчий заклад по своїй кишені. На даний момент, місць в спортивних секціях набагато більше, ніж бажаючих туди потрапити.
 
Мене не зрозуміють 
Ще один великий самообман. Спочатку вирішіть - для кого Ви йдете в спортзал? Для них? Чи для себе? Якщо для них - тоді не варто й починати. Рішення піти у спортивний зал має бути усвідомлено, в першу чергу, усередині себе і тільки Ваша впевненість зможе переконати всіх навколо в правильності Вами рішення. А якщо рішення вже прийняте - тоді вперед і не відступати!
 
Треба міняти весь стиль життя
Треба, звичайно треба, а як інакше! Скільки можна покриватися шарами сала і соромитися своїх недоліків, плекаючи власні комплекси? Пора приймати рішення і рухатися до здійснення своїх найпотаємніших і сміливих планів. А різні дрібниці, такі як зайве тістечко або годину ранкового сну - це, повірте, невелика плата за ефектну фігуру і зовнішність, за абсолютно впевненість у собі і здоровий організм. Ось про що й справді варто забути - так це про сигарети. Без них набагато краще.
 
Нема результатів, я вже відвідував зал.
Що зробиш - навіть у Бога жінка вийшла тільки з другого разу! Тому, не сподівайтеся на швидкий результат. І навіть більше - до тих пір, доки не звикнете до регулярних навантажень, Ви не тільки не побачите прогресу в своїй фігурі та самопочутті, але може спостерігатися навіть короткочасне погіршення. Цей досить швидкоплинний стан проходить після звикання організму до фізичних навантажень - і Ви відчуєте поліпшення самопочуття і радість від занять. І, звичайно, почнуть з'являтися видимі результати. Але для цього не потрібно щодня бігати до дзеркала і безперервно зважуватися. Достатньо зосередитися на чітко поставленій меті.
 
Тренажерний зал далеко від будинку або роботи
Навіть не думайте це нікому говорити. Вас просто засміють. Спочатку підійдіть до будь-якої дошки оголошень на Вашому або сусідньому будинку і подивіться ту кількість написів «Тренажерний зал», «Аеробіка», «Фітнес» і т. д. І Ви зрозумієте, як ви помилялися. Інша справа, що до вибору занять треба підходити дуже відповідально.
 
Лінь.
Згодні! Лінь - причина майже всіх проблем людства. Вона, як важка хвороба - заразна і навіть, в деяких випадках, нездоланна. Звичайно, з цим можна змиритися і лежачи на дивані нарікати на свою долю. Але, сподіваюся, такий стан справ Вас не влаштовує. Погодьтеся - всі ми ліниві, але давайте вирішувати - будемо радіти життю або так весь час і 
будемо лежати на дивані. Давайте себе стимулювати. Ніхто, крім нас не знає всі свої слабкі місця і тільки нам вирішувати, яким способом вмовити себе подолати свою лінь. Тут всі методи доступні і підхід повинен бути суто індивідуальний: від фотографій актрис і фотомоделей, розвішаних по всій квартирі, до купівлі супермодних і супердорогих речей на два (три!) розміри менше. Головне - результат, а в результаті ми отримуємо відчуття максимального комфорту і почуття впевненості в собі і своїй привабливості. Так що про лінь не може бути й мови. Іноді називаються й інші причини - такі як, наприклад, відсутність фірмового спортивного одягу і т.д., але ми їх вважаємо занадто несерйозними і навіть зупинятися на них не будемо. Всі ми хочемо подобатися! І, напевно, один з важливих елементів на шляху до загальної захопленості Вашою особою і є ці регулярні походи в тренажерний зал. А той тонус м'язів і бадьорість духу, які відчуваються після занять спортом не досягти ні яким іншим способом. 
Не шукайте причину - знайдіть час!