Групові тренування для чоловіків:

Mens Metabolic (для чоловіків) – гібридні силові тренування, які складаються з комплексу інтенсивних силових вправ з штангою, додатковими вагами, вагою власного тіла, функціональні та загально-розвиваючі. Програма спрямована на максимальний ріст сили і об’єму м’язів, розвитку суглобів і сухожиль, стабілізаторів опорно-рухового апарату, витривалості і швидкості, а також оптимальної підтримки серцево-судинної системи.

Для чого чоловікам групові заняття? Програма спрямована на максимальний ріст сили і об’єму м’язів, розвитку суглобів і сухожиль, стабілізаторів опорно-рухового апарату, витривалості і швидкості, а також оптимальної підтримки серцево-судинної системи. Оптимізовані і збалансовані методи роботи в групі з плановими виходами на підвищені результати – це те, що відрізняє контрольовані тренером успіхи клієнта від одиночного і не завжди результативного «качу».

Крім яскраво вираженого ефекту від тренувань в групі є ще кілька плюсів Mens Metabolic:

Плюс перший - атмосфера тренування: Як не крути, а в колективі все робити веселіше, і займатися спортом, в тому числі. Групові заняття завжди динамічні - а значить заряджають бадьорістю і настроєм.

Плюс другий – регулярність: Фіксований набір вправ, певний часовий проміжок і впорядкованість ніколи не були відмітною стороною індивідуальних тренувань, де завжди можна «сачканути», щось проігнорувати або просто пропустити вправу. Тут все чітко розписано - і цим ефективно.

Плюс третій – наввипередки: Як правило, кожен хто займається в групі прагне показати найкращий результат, підсвідомо прогнозуючи себе на лідерство. Це дуже великий плюс групових занять - з'являється реальний стимул до прогресу, а не ефемерне бажання стати кращим.

Плюс четвертий - невсипущий контроль тренера: Коли Ви працюєте в залі один, питати з Вас нікому. Хочете - додавайте вагу за планом, хочете - залишайте без змін. Тут же нікуди не сховаєшся - ні від орлиного погляду тренера, ні від очей потіючих поруч колег. Доведеться працювати на повну!

Запис в групи 3 рази в тиждень: 
Понеділок-п'ятниця 10:00-11:15, 11:30-13:00, 18:00-19:15, 19:30-20:45. 
Субота: 12:15-13:30, 14:00-15:15, 15:30-16:45, 17:00-18:15.
Тернопіль, вул. Тролейбусна, 9в.
097-904-85-08