Crossfit - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю. Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD.

Одне тренування в ДРАЙВ 2.0 з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі! 

CrossFit - це тренування з чергуванням інтервалів з високої і низької інтенсивності. Тренування дозволяє спалювати велику кількість жиру, без втрати м'язової маси, формує витривалість, змушує працювати в посиленому режимі всі системи організму, формує м'язи, нарощує силу, швидкість, координацію і баланс.

Кому підходить?
Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи.


Що Ви отримаєте?
   Повний тренерський супровід! 
   Підходить для новачків і досвідчених атлетів 
   Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила. 
   Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 


 Початок згідно графіку занять
 Тренер: Ярослав, Дмитро 
 Ціни на заняття в групах тут.

Графік занять кросфіт груп
Дні тренувань Години занять
Понеділок 20:00, 21:00
Вівторок 19:00, 20:30
Середа 20:00, 21:00
Четвер 19:00, 20:30
П'ятниця 20:00, 21:00
Субота 14:00

 Запис: по телефону 097-904-85-08 (він же Viber / WhatsApp / Telegram)
або через форму: ЗАПОВНИТИ

Наші заняття:


Кросфіт будується на чотирьох базових принципах.
    Перший - різноманітність. Не зациклюйтеся! Якщо хочеш максимального результату - НЕ концентруйся на чомусь одному, старайся вносити в тренінг нові, несподівані елементи. Кросфіт широко застосовує методи і засоби з тренування легкоатлетів, штангістів, гімнастів, акробатів, веслярів. Ми сильні в усьому, і у нас немає слабкостей в дрібницях!

     Другий головний принцип - це функціональність рухів. Не секрет, що в фітнес-залах панує культ тренажера, найскладнішого механічного пристосування, призначеного для детального опрацювання нашого тіла. Однак, не все так очевидно! І сьогодні мода, яка панувала десятиліттями, починає вивітрюватись. Штанги, гирі, перекладини, кільця, вага власного тіла, стара добра скакалка - ось те, що нам потрібно для придбання ідеальної форми! Всі рухи, які ми виконуємо на тренуваннях, можуть зустрітися в реальному житті, і ми повинні бути готові до будь-якої ситуації!

     Третім компонентом, без сумніву, є поступовість і масштабованість наших завдань. Ми ніколи не змусимо тебе робити ті рухи, які ти належно не освоїв і не закріпив. Ти не будеш піднімати штангу, загрозливу твоєї техніці. Ми - за поетапність в освоєнні нового. Візитна картка кросфіту - "тренування дня", "workout of the day" (ВОД). Перебуваючи в одній групі і в один час, її здатний виконати будь-який - від чемпіона світу з важкої атлетики до 15-річного підлітка або пенсіонера. Всі рухи і ваги не є стандартними, і інструктор неодмінно підбере для тебе адекватну заміну будь-яким незвичним і складним речам. 

     Четвертий секретний інгредієнт, котрий поєднує воєдино всі інші і перетворює нашу фітнес-методику зі склянки позавчорашнього фрешу в ураганний коктейль - інтенсивність. Пам'ятай! Працює не методика, не програма і не тренер. Працює людина. Працюєш Ти! Ми змушуємо викладатися по повній. На тренуваннях ми гранично сконцентровані і не дозволяємо відволікатися на дрібниці. Всі завдання виконуються на час, який фіксується кожним учасником тренування, незалежно від рівня підготовки. Для кросфіту не існує вікових, вагових і інших обмежень, це спорт для всіх і для Тебе!
Хочете спробувати? Немає нічого простішого! Приходьте на заняття з кросфіту в будь-який час у
спортивний клуб ДРАЙВ 2.0 (Тернопіль, вул. Тролейбусна, 9В)!