Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Групові силові тренування - комплекс вправ з додатковим обладнанням, спрямований на формування і зміцнення м'язового корсету. За рахунок детальної роботи з «проблемними» зонами дозволяє довести пропорції тіла до досконалості. Позитивно впливає на фізичний стан, зовнішній вигляд і метаболізм, формує і покращує осанку.


 

 

Силові тренування для чоловіків складаються з комплексу інтенсивних силових вправ з штангою, додатковими вагами, вагою власного тіла, функціональні та загально-розвиваючі та на тренажерах.

Програми спрямовані як на максимальний ріст сили і об’єму м’язів, розвитку суглобів і сухожиль, стабілізаторів опорно-рухового апарату, витривалості і швидкості, а також оптимальної підтримки серцево-судинної системи. Крім цього, окремо програмні комплекси підбираються для швидкого схуднення і позбавлення так званого пивного живота.


Заняття для дітей і підлітків 7-11 років та 12-16 років. Тренування націлені на всебічний розвиток особистості, фізична досконалість; профілактика сколіозу, спілкування з однолітками.

Групи до 6 осіб

Детально про дитячі групи


Шукаєте, де проводяться спортивні групові заняття в Тернополі? Тоді ви за адресою!
У спортивному клубі ДРАЙВ 2.0 групові тренування проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів. Тренери клубу - професіонали своєї справи, адже ми не стоїмо на місці: вся наша команда регулярно проходить навчання, кожен інструктор застосовує новинки фітнес-індустрії в своїх програмах.

Групові напрямки: ФІТНЕС

Ласкаво просимо на групові заняття з фітнесу в ДРАЙВ 2.0! 
Позбувайся зайвої ваги і при цьому моделюй привабливі форми вже зараз. 

Адже ніщо так не стимулює до активної фізичної діяльності, як групові заняття. Це потужна енергетика і заряд позитивних емоцій на увесь тиждень! І головне, Ви - частина цього процесу! 
 Повний тренерський супровід! 
 Підходить для новачків і досвідчених атлетів 
 Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила. 
 Можливість позайматися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 
 
Детально про фітнес

Групові напрямки: КРОСФІТ

Crossfit (змішана група) - це вид фітнесу, створений Грегом Глассманом. Це програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю.

Програма складається з так званих «Тренувань дня» (Workout of the Day) - або просто WOD. Одне тренування в ДРАЙВ 2.0 з нами може перевернути уявлення про тренування і можливості людського організму! Кросфіт - це 100% робота з самовіддачею. Ядерний вибух для тіла! Інтенсивні, цікаві і різноманітні тренування вже давно вибирали для себе професійні спортсмени, топ-моделі, співробітники спецпідрозділів охорони і спецреагування бойових підрозділів, а тепер вони доступні Тобі!

Кому підходить?
Цей напрямок підходить тим, у кого немає часу на 4-5 повноцінних тренувань в тиждень і хто хоче домогтися ефекту "3 в 1". Тут, як в телевізійній рекламі, ви разом отримаєте аеробне і силове навантаження, а також відмінно опрацюєте м'язи.

Що Ви отримаєте?
   Повний тренерський супровід! 
   Підходить для новачків і досвідчених атлетів 
   Вирішення відразу кількох завдань: схуднення, осанка, форма, сила. 
   Можливість займатися просто в тренажерному залі або в кардіо зоні, якщо Ви не змогли потрапити на заняття в групі! 

Детально про кросфіт


ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ

Ми вперше виділяємо години для персональних тренувань з найбільш амбітними, впертими, цілеспрямованими і серйозно налаштованими клієнтами і клієнтками.

Кому це буде цікаво?

✅ Всім хто хоче досягти видимих результатів в рази швидше, ніж їх побратими по залу. Ми гарантуємо швидкі результати кожному хто хоча б на 95% виконає прості і доступні алгоритми дій.

✅ Всім, хто розуміє, що банка протеїну ніколи не замінить вам персонального тренера, хоча і вартість їх на місяць фактично однакова.

✅ Атлетів і атлеток, які досягли певних результатів, але довгий час не можуть покращити свою форму.

✅ Для корекції тіла і усунення недорозвиненості окремих груп м'язів.

✅ Для осіб з проблемами опорно-рухового апарату, зокрема після травм тазово-бедренних, колінних, ліктьових суглобів, 1-х стадій кіфозів, лордозів, сколіозів.

✅ Для всіх, кому ліньки кілька років помилятися, вивчати непотрібну йому літературу, випробовувати своє здоров'я, нерви і гроші, замість того, щоб виконувати програму та отримувати результати від роботи.

Детально про персональні тренування