Напевно, ні про одну дієту не ходить стільки легенд, скільки їх існує про методику схуднення за допомогою фізичних вправ і силових навантажень. Багато хто вже й зовсім бояться йти в тренажерний зал. Причиною цьому є не тільки вигадки «бувалих спортсменок», але і численні фотографії дівчат з перекаченними м'язами - такі собі термінатори з макіяжем ... Тим не менше, багато чоловіків стверджують, що така методика дозволяє стати стрункою набагато швидше. 
Як же схуднути в тренажерному залі, не накачавши при цьому страшні м'язи? Виявляється, всі ці страхи - не більше ніж домисли. Жіночий гормональний фон не дозволяє накачати м'язи, як у бодібілдера при стандартному триразовому відвідуванні тренажерного залу. Всі ці дами, що нагадують знаменитого Арні, займаються спортом професійно і проводять в "тренажерці" не менше 2-3 годин, а то й більше, щодня. Жінці, щоб накачати мускулатруру, потрібно займатися на 40% більше, ніж чоловікові, плюс приймати гормональні стероїди - без цього ніяк.
 
Але як же бути з розповідями подруг про те, що за місяць тренувань вони не тільки не «скинули» зайвих кілограмів, але ще й набрали так, що навіть в джинси влізти не змогли?! Не повірити не можна, але от запідозрити недобре, цілком можна. Походи в тренажерний зал, як і інші методики схуднення, мають свої правила, недотримання яких веде до відповідних результатів.
 
В спортклубах ДРАЙВ Ви отримаєте індивідуальну програму занять, при якій схуднення буде проходити найбільш ЗДОРОВИМ для організму способом. Тренування будуть складені таким чином щоб не доводити організм до виснаження, а спеціально підібрана дієта дозволить бути енергійним щодня.
 
Для того щоб методика схуднення працювала для Вас треба дотримуватися рекомендацій інструктора і пам'ятати про основи для правильної втрати ваги! Ось вони:
Правило перше. Для кожної людини потрібна своя, індивідуальна програма тренувань. Для її складання необхідний інструктор. Тому, якщо ви бажаєте дійсно схуднути, а не додати м'язову масу - про це забувати не варто.
 
Увага! Середня втрата зайвої ваги (жирових відкладень) в тренажерному залі складає до 5 кг на місяць! 
І це втрата не води і м'язів, які завжди виходять з організму при неправильно складених дієтах, вичитаних  в Інтернеті, і повертаються з надлишком жиру під час повернення до звичного режиму харчування!
 
Правило друге. За дві години до і дві години після тренування ніякої їжі! Наш організм - складна, самокерована система, перехитрити яку дуже складно. Всі жирові відкладення на нашому тілі - недоторканний запас, який починає витрачатися тільки в тому випадку, якщо більше енергію взяти ніде. Ось і виходить, що на початку тренування в хід йде глюкоза з усього з'їденого нами, а лише після цього жир, відкладений про запас. Якщо ви не будете дотримуватися цього правила, то очікуйте того, що не тільки не втратите вагу, але ще і наберете. З цієї ж причини займатися слід не менш ніж 60-90 хвилин. Перші тридцять з них будуть направлені в основному на витрату "наявних вільних калорій", а решту - на спалювання жиру, підвищення тонусу м'язів і їх зміцнення.
 
Правило третє. Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, то це абсолютно не говорить про те, що ви можете налягати на булочки і цукерки. Харчування також має бути розраховане на зниження ваги. Не забувайте, що боротьба із зайвою вагою - це боротьба зі своїм організмом за право самостійно вирішувати, бути жиру чи ні. Дотримуючись цих правил, ви покажете своїм фізіологічним особливостям, хто в тілі господар.