Програма тренувань - один з найважливіших моментів для корекції фігури. Неправильно підібрана тренувальна система може звести весь результат на «нівець». Є величезна кількість тренувальних комплексів, багато з них дієві, хоча підходять не всім, багато які написані абсолютно бездарно. Не розуміючи самої суті складення програми - Ви ризикуєте залишитися маленьким і слабким або великим і товстим. Бодібілдинг - це спорт, в якому потрібно думати, і багато думати, всупереч усім стереотипам. Кожне своє тренування, кожну свій рух і вправу потрібно продумувати. А не тупо виконувати список з 6 вправ 3 рази на тиждень...

Для чого замовляють програму занять:
- для схуднення
- для набору загальної маси тіла
- для набору м'язів
- для здорового тонусу мязів, виправлення осанки
- відновлення після важких травм, дефектів опорно-рухового апарату

Навіщо потрібна індивідуальна програма тренувань?
Не секрет, що кожен людський організм має ряд своїх особливостей. Саме тому, «шаблонні» методи тренувань досить часто не дозволяють добиватися хороших результатів і перетворюються на марно витрачений час і сили.
Перевага індивідуальної програми полягає в тому, що вона розробляється для конкретної людини на основі даних про фізіологічні особливості його організму. В залежності від структури та будови тіла підбирається комплекс найбільш ефективних вправ, складається графік тренувань і їх періодичність. Все це дозволяє істотно підвищити результативність занять і досягати поставлених завдань за більш короткий проміжок часу.

Ми надаємо два види послуг по розробці індивідуальних тренувальних програм:
1. Розробка тренувальної програми.
2. Циклічна підтримка і коректування тренування.

Розробка тренувальної програми.

Послідовність надання послуги з розробки індивідуальної тренувальної програми виглядає наступним чином:
Використовуючи форму на сайті, ви відправляєте замовлення, в якому уважно і детально заповнюєте всі поля форми. Отримавши ваше замовлення і, в разі необхідності, уточнивши додаткові деталі, ми складаємо у відповідності з вашими потребами тренувальний цикл і комплекс вправ, який відправляємо вам з докладними інструкціями, що включають техніку виконання вправ, примірну дієту з режимом харчування. З отриманим комплексом вправ ви відправляєтеся в зал або виконуєте вправи вдома чи на турніку (залежить де Ви тренуєтеся) і послідовно виконуєте весь тижневий цикл, фіксуючи результати у відповідності з отриманими інструкціями.
Після завершення тижневого циклу, ви відправляєте нам отримані результати, на підставі яких ми розраховуємо робочу вагу до кожної вправи. Провівши необхідні розрахунки, ми відправляємо вам фінальну версію індивідуальної програми, за якою ви будете тренуватися протягом наступних 8 тижнів. 

УВАГА! ПРОГРАМА ПИШЕТЬСЯ НЕ ЛИШЕ ДЛЯ ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ, АЛЕ І ДЛЯ РОБОТИ З ВАГОЮ ВЛАСНОГО ТІЛА, ДОМАШНІХ ТРЕНУВАНЬ, ТРЕНУВАНЬ НА ТУРНІКАХ, ТОЩО.

Таким чином, по завершенню настановного тестування ви отримуєте на руки програму тренування, яка містить таку інформацію:
  • Кількість тренувань у тижневому циклі;
  • Перелік вправ для кожного тренування;
  • Кількість підходів для кожної вправи;
  • Вага, необхідна для кожної вправи;
  • Кількість повторень для кожного підходу;
  • Інструкції з техніки виконання вправ;
  • Базову дієту з основними рекомендаціями;
  • Консультаційну підтримку протягом 8 тижнів.
Ви можете ефективно використовувати отриману програму протягом 8 тижнів тренувань. Далі ви повинні будете або коригувати програму самостійно, або замовити програму для наступного 8-тижневого тренувального циклу.
Базова вартість початкових консультацій та розробка індивідуальної тренувальної програми становить - 100 гривень.

Циклічна підтримка і коректування тренувальної програми.

Циклічна підтримка здійснюється тільки для клієнтів, які попередньо замовили послугу розробки тренувальної програми і закінчили тренування по наданій програмі. Циклічна підтримка повинна замовлятися кожного разу після закінчення чергового 8-тижневого циклу тренувань. Фактично, цей вид підтримки означає безперервний контроль над вашим тренувальним прогресом з коригуванням тренувальної програми кожні 8 тижнів.

Для чого потрібна циклічна підтримка? 
1. Якщо Ви робите щось не так, і це відображається на результатах тренування і на Вас відповідно. При циклічній підтримці цього не буде, так як ми не тільки щотижня будемо відслідковувати Ваш прогрес, але і корегувати форму виконання окремих вправ.
2. Ви зможете консультуватися по дієті в будь-який час і ми постараємося дати Вам відповідь на протязі мінімально можливого часу.
3. Якщо якась вправа Вам "не йде" або Ви відчуваєте що прогрес зупинився через зміни Ваших життєвих обставин, ми підкоректуємо програму під ці обставини не збиваючи основу циклічного навантаження і прогресу.
4. Консультування з виконання вправ, дієти, режиму дня і т.д. можна буде проводити по SKYPE, ICQ, телефону, е-мейл, Вконтакті.

Базова вартість циклічної підтримки становить 100 гривень за 8-тижневий цикл.

Спосіб оплати: поповнення карткового рахунку в системі ПриватБанк.

Бажаєте замовити? 
Прочитайте інформацію для замовників.
Або одразу тисніть кнопку нижче