Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Базові методи тренувань для ідеальної фігури.
 
Одна тільки думка про заняття на тренажерах призначених для нарощування м’язової маси багатьох дівчат і жінок валить в шоковий стан. Чомусь їм відразу уявляється образ «перекачаної» особи жіночого роду, з буграми м'язів. Але, добитися такого результату без спеціальної дієти, правильного способу життя, спецпрограм  і, в першу чергу прийому спеціальних препаратів стероїдного типу, жінці - практично неможливо.
Cправа в тому, що кількість тестостерону в жіночому організмі значно менша, ніж у чоловіка. Саме цей гормон відповідає за розвиток м'язевої структури тіла. Так що всі жіночі страхи з приводу перетворення в горилоподібне створіння абсолютно безпідставні. Навпаки, регулярні фізичні вправи зроблять жінку привабливішою і сексуальнішою: високі підтягнуті груди, тонка талія, звабливі ноги і все те, що до них додається...
Багато жінок переживають, що через деякий час після початку активних занять вони починають набирати вагу. Так, це можливо, але лише у випадку, коли Ви будете "перебирати" з калоріями. Про те, навіть не слідкуючи за дієтою, цих 1-2 кілограми набереться виключно за рахунок розвитку м’язів, які дадуть вашим формам жіночності і привабливих обрисів, а також будуть спалювати Ваші зайві "жирові" кілограми навіть коли Ви спите (м’язи - це метаболічно активні клітини, яким портібні калорії, отже вони будуть спалювати жир навіть у стані спокою)! Навіть при деякій схильності до повноти треновані м’язи підтягують все тіло, перетворюючи кілька зайвих кілограмів в спокусливу пікантність. Не кажучи вже про те, що фізичні вправи – це найкраща профілактика серцево-судинних, респіраторних та багатьох інших захворювань.
Отже, рішення прийнято: робимо фігуру привабливою за допомогою тренажерного залу. Залишилося з’ясувати, як це зробити, проявити чимало витримки і сили волі, щоб не махнути на все рукою і не повернутися до більш спокійного і менш напруженого способу життя, помалу обростаючи целюлітом. Щоб після першого ж тренування не пропало бажання займатися, не слід хапатися за найважчі гантелі або проводити за одним тренажером по півгодини. Є ризик наступного дня мати такі м’язеві болі, що нічого не змусить вас повторити тренування. Перш за все, м'язи повинні звикнути до більш значних навантажень, ніж підняття губної помади і обідніх махів виделкою. Рекомендується почати з так званих загальних анаеробних навантажень для всього організму з невеликою вагою. 
 
Наприклад:

1) Розминка (5-10 хв): біг з скакалкою, нахили в сторони, віджимання з колін…

2) Жим гантелями на похилій лавці 2 сети х 15-18 повторів

3) Махи гантелями через сторони 2 сети х 15-18 повторів

4) Тяга за голову вертикального блоку 2 сети х 15-18 повторів

5) Підйом на біцепс штанги або гантелей 2 сети х 12-15 повторів

6) Французький жим лежачи або жим блоку на блоці 2 сети х 12-15 повторів

7) Присідання з штангою на плечах або жим ногами 2 сети х 15-18 повторів

8) Згинання ніг лежачи в тренажері  2 сети х 15 повторів

9) Гіперекстензія без додаткової ваги 2 сети х 15 повторів

10) Підйом на носки в машині Смітта - 2 сети х 20 повторів

11) Скручування на лавці для пресу - 2 сети х 12 повторів

Відразу ж хотілося б застерегти дівчат, які дотримуються однієї дуже поширеної помилки про те, що вправи на будь-яку групу м’язів сприяють спалюванню підшкірного жиру в цьому місці. Це не так. Зайва кількість підшкірного жиру – це, перш за все, результат неправильного способу життя, а його локалізація в певному місці (наприклад, на животі) – це особливості конституції людини. 

Тренованість м’язів на товщину підшкірної жирової клітковини ніяк не вплине. Якщо Ваш організм схильний до жироутворення на стегнах, то акцент у роботі над ногами призведе лише до збільшення об’єму стегон, оскільки жирові відкладення нікуди не подінуться доки їх не почати прицільно спалювати спецпрограмами і дієтою.
 
Груди – одна з основних об’єктів жіночої гордості і чоловічої уваги, тому цій частині тіла необхідно присвятити чимало часу. Так, фахівці радять більше виконувати вправи на розвиток верхніх пучків грудних м’язів, що відповідають за «висоту» грудей: жим гантелей лежачи на похилій лавці головою вгору, розведення рук на цій ж лавці, тощо.  
 
Велика увага дівчат приділяється сідничним м’язам і м’язам ніг: присідання, випади та інше. Розвиток пресу також є важливий, причому не тільки для краси, а й для забезпечення нормального перебігу майбутніх пологів. Для цього підійде величезна кількість вправ, починаючи від роботи корпусу на похилій лавці і закінчуючи підняттям ніг на брусах. Між тим, не можна забувати і про решту м’язів, оскільки саме в гармонійному і рівномірному розвиток усього тіла полягає секрет жіночої краси і здоров'я.