Нещодавно, великий живіт вважався символом благополуччя, успіху і матеріального достатку. В даний час, більшість людей прагнуть стати стрункими, підтягнутими, мати спортивне тіло.

Як ми тренуємося (Пляжний бодібілдінг (Men`s Physique)

Всі наші тренування для тіла Вашої мрії побудовані спеціальними циклами по 5-8 тижнів. В першу чергу ми завжди працюємо над найважливішими частинами тіла - як правило це дельтовидні і спина (а не груди чи біцепс), які важко піддаються опрацьовці, капіляризації, росту. Тренування досвідчених атлетів як правило відбуваються 4-6 разів на тиждень, 3-4 з них з тренером у залі, а додаткові 2 заняття виділяються на або метаболічні тренування в залі, або тренування вдома, або вечірні/ранкові пробіжки/кардіо/прес. Для новачків цілком підійдуть 3-разові тренування в залі + 1 вдома/вулиця для метаболічної активності організму (біг, спринти, плавання, прес + робота з вагою власного тіла, тощо).
Дієтичні рекомендації, підібрані тренерами є не такими суворими, як прийнято думати, адже при 4-6 тренування в тиждень можна дозволити собі їсти як нормальна "біла" людина, просто обмежевши цукор, рафіновані жири, солодке та деякі фрукти. Наші тренування настільки метаболічно активні, що кожен атлет може дозволити собі у вихідні безсовісно поїсти торта, піци або іншу не спортивну гидоту smile

Чому саме формат тренування рекомендований саме як менс - фізік?

Заняття в тренажерному залі допоможуть:

  • поліпшити форму і вигляд тіла
  • скинути зайву вагу
  • зробити кістки міцними, а м'язи сильними
  • знизити фактори ризику захворювань серцево-судинної системи, діабету, артриту, остеопорозу, підвищеного тиску;
  • зміцнити імунітет, знизити ризик простудних захворювань
  • підняти настрій.

Хоч програма тренувань дещо відрізняється від основних положень, але пляжні культуристи користуються тими ж принципами і спеціальними вправами, що і бодібілдери які змагаються на подіумі. Харчування теж не сильно відрізняється від класики. Особливістю програми є те, що її можна доповнювати або урізати на свій розсуд, варіювати вправи, як зручно займаєтися. Але не варто забувати, що зараз вправи побудовані в такому порядку, щоб максимально задіяти працюючу мускулатуру. Хочете спробувати?
Ми пропонуємо чоловікам не просто привести себе до хорошої форми. Ви можете бути схожими на давньогрецького бога :). 
Для цього потрібно не так вже й багато:

  1. вирішити серйозно зайнятися своїм здоров'ям і тілом:
  2. придбати у СК ДРАЙВ абонемент для занять з допомогою тренера (або персональний).
  3. приходити на тренування і все!

Принципи побудови занять базуються на найбільш сприятливих умовах для росту Ваших м'язів:

1) Збільшення силових показників при високоінтенсивних програмах і обєму тоннажу при високооб'ємних програмах;

2) Тренуватися рекомендується не більше 90 хвилин;

3) За одне тренування рекомендовано виконувати від 6 до 10 вправ.

4) Рекомендований діапазон повторень повинен становити від 3 до 15 - в залежності від досвіду і мети заняття (оптимально 8-10).

5) Важкі тренування з виконанням робочих сетів до відмови м'язів практикуються лише в силовому циклі тренувань, а обємні тренування в кількістю підходів від 30 і до 50 і кількістю повторів за все тренування від 200 до 400 - в циклі нарощування чистої мускулатури і позбавлення жиру.

6) Відпочинок між важкими робочими сетами повинен становити від 30 секунд до 3 хвилин і більше в залежності від досвіду і мети заняття.

7) Застосування певної форми виконання кожної вправи, що забезпечує максимальне зростання силових показників і мінімальний травматизм.

8) Зниження травматизму та збільшення спортивного довголіття за рахунок правильного вибору амплітуди, швидкості виконання, вправ, техніки і робочої ваги.

9) Синтез правильних тренувань, а також підібраної програми правильного харчування.