з чого починати - Сторінка 2 - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Тренажерний зал "ДРАЙВ!" » Фітнес і схуднення » з чого починати
з чого починати
poliaДата: Воскресенье, 13.10.2013, 23:21 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
"ходила 2 місяці в цей зал.кваліфікація інструкторів низька.програму видають одну на всіх)в дієті великі помилки.ось така моя думка. якщо вже не в змозі нормально проконсультувати людину, то нащо братись?особисто мені було надано 14-15 вправ,половина з яких виконуються суперсетами і так 3 кола.після кожної вправи кардіонавантаження або прес.люди читайте якісь книги,навіть не знаю."
Особисто я ходила в "Драйв" лише місяць. Програму скачала з нету, тому займалася по своїй. Однак, інструктор поправляв мене, що те не так роблю, те не так. Думала, що просто хоче попонтуватися. Та, коли спробувала, то виявилось, що так краще, хоча в неті по відео було трохи інакше. Переконалась, що тут потрібно на собі випробовувати. Зараз займаюся вдома по програмі для домашніх тренувань, що дали в залі. Не знаю, чи така, як для всіх, але, дотримуючись програми і рекомендацій по харчуванню, схудла на 8,5 кг за 2 місяці і тепер тільки підтримую напрацьоване. Я думаю, що то не страшно, що всім дають одну початкову програму. Ніхто ще не придумав, щоб попа була підтягнута від того, що руками махаєш - м"язи працюють у всіх однаково. Скажу вам, дівчата так: для того, щоб був результат, то не треба сидіти за компом і всім казати своє "ФЕ", коли щось не виходить. Просто не пхайте в себе всякого фастфуду і іншого "ГЕ" та нормально тренуйтесь, а не плачте, що 14 вправ і вам важко. Бо всі знають, що поганому танцюристу...

polia

Форум » Тренажерний зал "ДРАЙВ!" » Фітнес і схуднення » з чого починати
Сторінка 2 з 2«12
Пошук: