з чого починати - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Тренажерний зал "ДРАЙВ!" » Фітнес і схуднення » з чого починати
з чого починати
Iro4kaДата: Пятница, 22.02.2013, 15:15 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Статус: Оффлайн
організаційні питання. приїзджати до вас і вибирати програму. скільки триває одне заняття?

driveДата: Пятница, 22.02.2013, 15:36 | Повідомлення # 2
Главний
Група: Администратори
На початку заняття Вас ознайомлять з правилами користування абонементом і нададуть програму. Заняття триває від 50 хв до 1,5 години взалежності від програми. Адаптаційна як правило триває до 1 год 15 хв. Якщо більше - значить Ви недопрацьовуєте, відпочиваючи занадто довго між підходами.

Iro4kaДата: Пятница, 22.02.2013, 16:14 | Повідомлення # 3
Рядовий
можна прийти наприклад якогось дня і програму попросити і так би мовити розвідати обстановку?. чи все вже на першому занятті.

driveДата: Пятница, 22.02.2013, 16:28 | Повідомлення # 4
Главний
Ні, програма надається клієнтам залу, а не відвідувачам. Якщо хочете безплатний і не зовсім повноцінний варіант програми (так би мовити для всіх підряд, без підбору по параметрах клієнта), ось тут можете взяти: http://drive.ucoz.org/index/kompleksi_trenuvan/0-13

Iro4kaДата: Пятница, 22.02.2013, 16:42 | Повідомлення # 5
Рядовий
ми з подругою хочемо відвідувати, але вже з березня напевно. тому і питаю чи можна оглянути зал і вибрати пакет.

Додано (22.02.2013, 17:42)
---------------------------------------------
я в цьому новачок і не в курсі що і як)

driveДата: Пятница, 22.02.2013, 16:44 | Повідомлення # 6
Главний
Будемо раді Вас бачити

Iro4kaДата: Пятница, 22.02.2013, 16:48 | Повідомлення # 7
Рядовий
так можна буде приїхати глянути? ))

driveДата: Пятница, 22.02.2013, 16:50 | Повідомлення # 8
Главний
Ну звичайно можна, просто дієт і програм Вам давати не будуть

Iro4kaДата: Пятница, 22.02.2013, 16:53 | Повідомлення # 9
Рядовий
я не так висловилась раніше ) ми в тому смислі що запишемось. потім програму нам  і пішло і поїхало smile

driveДата: Пятница, 22.02.2013, 16:58 | Повідомлення # 10
Главний
гаразд

NatashaДата: Четверг, 10.10.2013, 15:32 | Повідомлення # 11
Рядовий
ходила 2 місяці в цей зал.кваліфікація інструкторів низька.програму видають одну на всіх)в дієті великі помилки.ось така моя думка. якщо вже не в змозі нормально проконсультувати людину, то нащо братись?особисто мені було надано 14-15 вправ,половина з яких виконуються суперсетами і так 3 кола.після кожної вправи кардіонавантаження або прес.люди читайте якісь книги,навіть не знаю.

driveДата: Четверг, 10.10.2013, 16:24 | Повідомлення # 12
Главний
Цитата (Natasha)
ходила 2 місяці в цей зал.кваліфікація інструкторів низька.програму видають одну на всіх)в дієті великі помилки.ось така моя думка. якщо вже не в змозі нормально проконсультувати людину, то нащо братись?особисто мені було надано 14-15 вправ,половина з яких виконуються суперсетами і так 3 кола.після кожної вправи кардіонавантаження або прес.люди читайте якісь книги,навіть не знаю.
Аргументуйте будь ласка позицію щодо "низької кваліфікації" і неправильно складеної програми чи дієти. Наші клієнти які працюють суперсетами з кардіо, застосовуючи при цьому класичні навантаження показують хороші результати, особливо в схудненні (до 5 кг втрати ваги за місяць). Гірші показники як правило свідчать про лінь клієнта або небажання відстежувати власний результат від занять.
Щодо програми однієї на всіх: новачки завжди отримують адаптаційну програму для звикання тіла до навантажень. Але Вас ніхто до неї не примушував, такі наші рекомендації. Ви могли скоппіювати з Інтернету будь-яку програму для дівчат і тренуватися по ній, самостійно плануючи свої результати. 
Крім цього, дієта яка складається клієнтам містить загальну інформацію про перелік продуктів які рекомендується вживати, але не вказує її калораж, який треба підбирати методом проб самостійно. Якщо Ви вбачаєте в наявності окремих продуктів помилку - прошу повідомити про це.

NatashaДата: Четверг, 10.10.2013, 20:01 | Повідомлення # 13
Рядовий
[quote=drive]який треба підбирати методом проб самостійно[/quote]
методом проб ^_^як можна складати людині дієту не знаючи її ваги,зросту і тп?

driveДата: Четверг, 10.10.2013, 20:28 | Повідомлення # 14
Главний
Natasha, пропоную поспілкуватися наочно або через приватні повідомлення і вирішити всі питання які Вас турбують. Якщо Вас цікавить індивідуальна програма чи дієта, а також можливість її детально обговорити - я постараюся приділити Вам достатньо уваги. 
Щодо складання дієти без "ваги,зросту і тп", то я індивідуальні дієти складаю лише маючи ці показники і багато інших. Зокрема коли клієнт замовляє програму з дієтою, він заповнює всі дані звідси: http://drive.ucoz.org/index/onlajn_zajavka/0-52
Як бачите тут даних достатньо для того щоб підібрати зважений режим харчування. Зважаючи що в Тернополі взагалі цього ніхто крім нас не робить для клієнтів безкоштовно, то тут залишається лише Ваше бажання зробити замовлення.

driveДата: Четверг, 10.10.2013, 21:12 | Повідомлення # 15
Главний
Що ж, бачу конструктивного діалогу Ви не бажаєте. Удачі в пошуку достойного Вас закладу і успіхів.

Форум » Тренажерний зал "ДРАЙВ!" » Фітнес і схуднення » з чого починати
Сторінка 1 з 212»
Пошук: