Головна » 2016 » Апрель » 23 » StrongFitnesS - силовий фітнес-клас
00:29
StrongFitnesS - силовий фітнес-клас

StrongFitnesS - прогресивне групове тренування, спрямоване на збільшення сили, витривалості організму, стимулює всі основні групи м'язів, спалює жирові відкладення і удосконалює роботу серцево-судинної системи.
StrongFitnesS об'єднує різні види тренувань: Pump і Upper-body (заняття з силовим обладнанням та іншим інвентарем, спрямовані на нарощування м'язевої маси), ABS і ABT (зміцнення пресу, сідниць і ніг), CrossFit (загальнорозвиваючі комплекси вправ для сили, швидкості, витривалості), Super Sculpt (збалансований розвиток краси і гармонійності жіночого тіла модельної спортивної статури) та Cardio (респіраторна і серцево-судинна система).

Набираємо вечірні і ранкові групи силового фітнесу (3 рази на тиждень) з 25.04.2016р.

Силовий фітнес StrongFitnesS - це гарне, рельєфне і здорове тіло. Якщо Ви хочете не просто схуднути, а надати своєму тілу красиву форму, підтягти і привести в тонус всі м'язи - тоді силовий фітнес для Вас! Тренери нашого клубу «Драйв 2.0» ведуть персональний нагляд за кожним членом групи. Для силового тренінгу в Драйв 2.0 використовується додаткове обладнання: штанги, м'ячі, функціональні петлі та станції, а також вага власного тіла.
Запис по тел. 097-904-85-08, в "приват" або безпосередньо в клубі.

Переглядів: 222 | Додав: drive
Всього коментарів: 0
avatar