Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Головна » 2017 » Май » 28 » Оновлений проект #Жирокілінг
10:43
Оновлений проект #Жирокілінг

Тобі потрібен жорсткий мотиватор, щоб привести себе у форму до літа? 
Ти реально хочеш швидко зробити неможливе можливим? 
Тобі потрібна ефективна програма по перетворенню себе? 
Тоді чого ти досі сидиш?! Приєднуйся прямо зараз! 


Оновлений проект #Жирокілінг - це вбивця твоїх ліні і зайвих кілограмів! 

Як це буде: 

1. Тренувальна програма - вона не буде в тебе в руках, лише в голові твого тренера. Ти не будеш знати що робити на тренуванні поки не прийдеш на нього і не почнеш працювати! 

2. Дієта. Отримай раціональну програму харчування, яка приведе тебе до бажаному результату! Не по калоріях і нутрієнтах. Все значно простіше... Ти просто будеш знати що їсти і скільки, і так кожного тижня. 

3. Тренер. Ти будеш під пильним наглядом тренера! Ти будеш займатися серед таких же кілерів жиру як ти! Можливо в залі, а може навіть на вулиці! В твоїй групі буде лише ти, твій тренер і твої колеги до 5 людей усього. 

4. Шок. Тренування будуть шоковими для твого організму, але вони ж і будуть тебе мотивувати до результату! Це буде вибух мозку! Адже жодне тренування не буде повторюватися одинаково! Сьогодні ти присідаєш з гантелями та утримуєш "планку" а завтра - біжиш навколо озера Тернопільського ставу. Хто зна що придумав твій тренер! 

5. Домашні завдання: думаєш що обійдеться простими 3-разовими тренуваннями в тиждень? Ха! Після тренування кожен з вас отримає список домашніх завдань, невеличкий, але обовязковий, який ви пиконаєте у день вихідний від тренування. Індивідуально і під відеозвіт! 

6. Перевтілення. Ти змінишся, так що тебе не впізнають! Ти станеш успішним вбивцею жиру, і це тобі сподобається :)

Переглядів: 179 | Додав: drivesports
Всього коментарів: 0
avatar