Тренажерний зал, кросфіт, фітнес, персональні тренування

Головна » 2014 » Август » 14 » День народження СК "ДРАЙВ!"
12:46
День народження СК "ДРАЙВ!"

14 серпня тренажерний зал "ДРАЙВ!" святкує свій другий день народження. За ці 2 роки для багатьох дівчат і юнаків ДРАЙВ став синонімом краси, гарного настрою, відмінної фізичної форми і сексуальності. Для тих, хто був з нами з самого початку, і для тих, хто тільки недавно прийшов в "ДРАЙВ!" наші тренери стали кращими друзями, наставниками і помічниками, адже драйвова і водночас комфортна атмосфера клубу розташовує до дружнього спілкування, спільних заходів і повної відстороненості від повсякденних турбот. 

"Драйв!" - це вибір людей, які не мають часу нудьгувати. Кожен новачок вже через півроку може впевнено оцінити результати своїх занять. Ми хочемо, щоб якомога більше дівчат і хлопців відчули на собі всі позитивні моменти прекрасної фізичної форми, яку Ви придбаєте, регулярно відвідуючи заняття. Тому з 14 серпня по 31 серпня з нагоди святкування нашої річниці постійні клієнти ДРАЙВу зможуть придбати подарунковий абонемент зі знижкою до 50% (для себе або як подарунок): 

  • Пакет "Повний" (185 грн)  - вартість 95 грн. 
  • Пакет "Безліміт" (210 грн)  - вартість 105 грн. 
  • Пакет "Студент" (175 грн)  - вартість 90 грн.
  • Пакет "Учень" (165 грн)  - вартість 85 грн.
  • Пакет "Мінімум" (125 грн)  - вартість 80 грн.

Активувати абонемент Ви можете з 01.09.2014 року, строк  їхньої дії до 31.12.2014 року. Абонемент можна придбати один раз, всі вони строком на 1 місяць. 

Такий абонемент може стати відмінним подарунком - не пропустіть унікальний шанс зробити сюрприз своїм близьким чи друзям.

Переглядів: 434 | Додав: drive
Всього коментарів: 0
avatar